AKTUÁLNÍ OZNÁMENÍ
Bitcoin
$ 18,980
Bitcoin
$ 18,980
Bitcoin
$ 18,980

Lidé vaří lidem. Aplikace pro lenochy i akční kuchaře, která šetří jídlem

Zajímavý nápad dostal tvůrce aplikace, ve které takzvaně lidé vaří lidem. Myšlenka aplikace Livali je založena na tom, že ne vždy se vám chce vařit a někdy máte jídla naopak mnoho a nevíte co s ním. Aplikace je zdarma ke stažení pro platformu Android i iOS.

Základem aplikace je sdílení vaší polohy, na základě které se mohou ostatní uživatele dovědět, že máte doma jídla více, než dokážete spotřebovat. V opačném případě najde aplikace využití například po těžkém pracovním dni, kdy se nám nechce utrácet mnoho peněz v restaurační zařízení a rádi bychom si dali pouze něco domácího od souseda.

Aplikace si zakládá na lidových cenách pokrmů, které si uživatelé navzájem prodávají. Za věrnost aplikaci a množství prodaných jídel je možné vyhrát odměny v tématické kulinářské podobě. Součástí aplikace je e-shop, ve kterém je možné zakoupit obalový materiál potravin, jako jsou například krabičky nebo dózy.

V neposlední řadě se zakladatelé chlubí vedlejším efektem, kterým může být zachránění pokrmů, které by jinak skončili v odpadkovém koši. Uživateli tak ještě přinesou drobný obnos v podobě peněžní odměny od strávníka.

Leave a Reply